Football

14:30Russian NSFLKFU vs KubGU
14:30Russian NSFLKFU vs KubGU
15:00Georgian Erovnuli LigaSioni Bolnisi vs Dila Gori
15:00Georgia. League 2WIT Georgia Tbilisi vs Telavi
15:30Israel - Liga Leumit - RelegationHapoel Kfar-Saba vs Ironi Tiberias
15:30Israel - Liga Leumit - RelegationHapoel Kfar-Saba vs Ironi Tiberias
15:30Israel - Liga Leumit - RelegationHapoel Kfar-Saba vs Ironi Tiberias
15:30Indonesia Liga 1Madura United vs Persebaya
15:30Indonesia Liga 1Persija Jakarta vs Persipura Jayapura
15:59Uzbekistan Super LeaguePakhtakor vs Bunyodkor
16:00Belarus Championship U19Isloch U19 vs RGUOR U18
16:00Belarus. Reserve LeagueMinsk II vs Torpedo Minsk II
16:00Malaysia Premier LeaguePahang vs Kuala Lumpur
16:00Russian Championship. College-LeagueSGAFKST Smolensk vs TGU Tambov
16:30Ukraine Second LeagueBila Tserkva vs Nyva Ternopil
16:30Ukraine Second LeagueDnipro vs Nikopol
16:30Ukraine Second LeagueDnipro vs Nikopol
17:00Czech Republic 2. LigaFK Pardubice vs Olympia Praha
17:00Czech Republic 2. LigaMas Taborsko vs Hradec Kralove
17:00Czech Republic 2. LigaOpava vs Frydek-Mistek
17:00Czech Republic 2. LigaSokolov vs Vlasim
17:00Czech Republic 2. LigaTrinec vs Varnsdorf
17:00Czech Republic 2. LigaUsti nad Labem vs Vitkovice
17:00Czech Republic 2. LigaViktoria Zizkov vs Ceske Budejovice
17:00Czech Republic 2. LigaZnojmo vs Pribram
17:30Lithuania CupSilas vs FC Pakruojis
18:00Lithuania CupElektrenu Versme vs Tera-Griunvaldas
18:30International FriendlyPortugal U21 vs Italy U21
18:30Georgian Erovnuli LigaTorpedo Kutaisi vs Dinamo Tbilisi
18:45International FriendlySwitzerland U21 vs France U21
19:00Denmark 2 DivisionAarhus Fremad vs Dalum IF
19:00Denmark 2 DivisionAkademisk Boldklub vs Greve IF
19:00Swedish SuperettanFalkenbergs vs Varbergs
19:00Denmark 2 DivisionKjellerup vs Kolding IF
19:00Denmark SuperligaenKobenhavn vs Aarhus
19:00Bulgarian First LeagueVitosha Bistritsa vs Lokomotiv Sofia
19:30Austrian Erste LigaAustrian Erste Liga Simulcast
19:30Austrian Erste LigaBlau-Weiss Linz vs Wattens
19:30Austrian Erste LigaHartberg vs Austria Lustenau
19:30Austrian Erste LigaLiefering vs Wiener Neustadt
19:30Austrian Erste LigaRied vs Kapfenberg
19:30Austrian Erste LigaWacker Innsbruck vs Floridsdorfer AC Wien
20:45Ireland Premier DivisionBohemians vs Shamrock Rovers
20:45Ireland Premier DivisionDundalk vs Bray Wanderers
20:45Ireland Premier DivisionSligo Rovers vs Limerick
20:45Ireland Premier DivisionSt. Patricks vs Cork City
20:45Ireland Premier DivisionWaterford vs Derry City
21:00International FriendlyKuwait vs Egypt
21:15LNFSInter Movistar vs Real Jaen
22:00International FriendlyBolivia U21 vs Netherlands U21
23:30Paraguay Primera Division3 de Febrero vs Independiente FBC
00:15Brazilian Serie BAtletico Goianiense vs Oeste
00:15Brazilian Serie BAvai vs Paysandu PA
01:00USL United Soccer LeagueNorth Carolina vs Atlanta United II
01:00USL United Soccer LeagueOttawa Fury vs Bethlehem Steel
01:40Paraguay Primera DivisionNacional Asuncion vs Guarani Asuncion
02:00Major League SoccerToronto vs FC Dallas
02:15Ecuador Division 1Tecnico Universitario vs Independiente del Valle
02:30Brazilian Serie BCoritiba vs Vila Nova FC
02:55Major League SoccerHouston Dynamo vs New York City
03:00Peru Primera DivisionFBC Melgar vs Ayacucho
04:30NWSL WomenPortland Thorns W vs Utah Royals W
05:00Major League SoccerLA Galaxy vs San Jose Earthquakes