Football Am. Football Hockey Tennis Basketball Baseball Golf Cycling Moto Fighting Rugby Other TV Show
This tab contains video for Football
17:30 Finland U19 vs Norway U19

Euro-U19-Men

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
18:00 Gzira United vs Radnicki Nis

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
18:00 Kalju vs Stjarnan

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
18:00 Molde vs Glenavon

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
18:00 Slavia Sofia vs Ilves

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
18:00 Akhmat vs Al Duhail

Friendly-Match

Other links
Flash
Flash
18:00 Amorebieta vs Athletic Bilbao

International-Friendly

Other links
Flash
18:00 Feirense vs Rio Ave

International-Friendly

Other links
Flash
18:00 Hajduk Split vs FK Rostov

International-Friendly

Other links
Flash
Flash
Flash
18:00 Keila JK vs Tartu Welco

Estonian-Esiliiga

Other links
Flash
18:00 Navbahor Namangan vs Sogdiana

Uzbekistan-Super-League

Other links
Flash
18:00 Wolfsburg vs Norwich City

International-Friendly

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
18:30 Riga FC vs CSKA Sofia

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
18:30 Shakhtyor Soligorsk vs Connah's Quay Nomads

UEFA-Europa-League-

Other links
Flash
18:30 Slovan Bratislava vs Milsami

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
19:00 AIK vs Shamrock Rovers

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
19:00 Apollon Limassol vs Stumbras

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
19:00 Dinamo Tbilisi vs FK DAC 1904 Dunajska Streda

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
19:00 Hacken vs FK Liepaja

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
19:00 Keshla vs Balzan Youths

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
19:00 Maccabi Tel Aviv vs Ferencvaros

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
19:00 Prishtina vs Fola Esch

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
19:00 Shakhtyor Soligorsk vs Connahs Quay

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
19:00 Sparta Sarpsborg 08 vs Vestmannaeyjar

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
19:00 Zalgiris vs Klaksvik

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
19:00 SC Olching vs Augsburg

International-Friendly

Other links
Flash
19:30 Nordsjaelland vs Cliftonville

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
19:30 Progres Niedercorn vs Gabala

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
19:30 Olot vs Espanyol

International-Friendly

Other links
Flash
19:30 Portugal U19 vs Italy U19

Euro-U19-Men

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
19:45 Beitar Jerusalem vs Chikhura

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
20:00 FC Kobenhavn vs KuPS Kuopio

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
20:00 Luftetari Gjirokastra vs Ventspils

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
20:00 York City vs Leeds United

International-Friendly

Other links
Flash
20:15 FK Sarajevo vs Banants Yerevan

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:15 Maribor vs Partizani Tirana

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:30 OFK Titograd Mladost Podgorica vs B36 Torshavn

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
20:30 Partizan vs Rudar Pljevlja

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:30 Trencin vs Buducnost

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:30 Matlock vs Derby County

International-Friendly

Other links
Flash
20:45 Coleraine vs Spartak Subotica

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:45 Dundalk vs Levadia

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:45 NSI Runavik vs Hibernian

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
20:45 Osijek vs Petrocub

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
20:45 Tre Fiori vs Rudar Velenje

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
20:45 Blackburn Rovers vs Liverpool

International-Friendly

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
20:45 Walsall vs Ajax

International-Friendly

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
21:00 Domzale vs Siroki Brijeg

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
21:00 Ujpest vs Neftchi Baku

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
21:15 Hafnarfjardar vs Lahti

UEFA-Europa-League

Other links
Flash
22:30 Goias U23 vs Santos U23

Brazil-Aspirantes-U23

Other links
Flash
00:00 Cook Islands U16 vs American Samoa U16

OFC-Championship-U16

Other links
Flash
00:30 Chapecoense-SC vs Bahia

Brazilian-Serie-A

Other links
Flash
Flash
Flash
00:30 Cruzeiro vs America Mineiro

Brazilian-Serie-A

Other links
Flash
Flash
Flash
00:30 Deportivo Cuenca vs Jorge Wilstermann

Copa-Sudamericana

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash
01:00 Libertad Asuncion vs Sportivo Luqueno

Paraguay-Primera-Division

Other links
Flash
Flash
Flash
01:00 Santos vs Palmeiras

Brazilian-Serie-A

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
01:00 Vasco de Gama vs Fluminense

Brazilian-Serie-A

Other links
Flash
Flash
Flash
02:00 Atletico-PR vs Internacional-RS

Brazilian-Serie-A

Other links
Flash
Flash
Flash
02:10 Tigre vs Guillermo Brown

Copa-Argentina

Other links
Flash
02:45 Rampla Juniors vs Santa Fe

Copa-Sudamericana

Other links
Flash
Flash
Flash
03:00 Tonga U16 vs Samoa U16

OFC-Championship-U16

Other links
Flash
04:00 Club America vs Manchester United

International-Friendly

Other links
Flash
Flash
Flash
Flash
Flash